Борці з Сумщини відзначилися на турнірі в Ужгороді
Головне Новини![Борці з Сумщини відзначилися на турнірі в Ужгороді](https://sumy24.com/wp-content/uploads/2023/01/e08111b2cea229d56ac9ce86b53e6c37_s.jpg)
В Ужгороді відбувся Відкритий турнір з греко-римської боротьби "Жменько Memorial — 2023".
Змагання проходили серед борців віком до 15 і 17 років. Участь у турнірі взяли сумчани та конотопчани. Наші земляки вибороли три золоті, одну срібну і одну бронзову медалі.
“Золото”: Богдан Макаровець (44 кг), Тимофій Химиця (85 кг) з Конотопа і Іван Куксенко (55 кг) з Сум. “Срібло” здобув Олександр Венець (35 кг) з Конотопа. “Бронзу” виборов Данило Сущенко (51 кг) з Конотопа.