В СНАУ вшановують пам’ять Михайлової Любов Іванівни

Новини

1 жовтня колектив кафедри менеджменту та здобувачі вищої освіти СНАУ, освітніх і наукових закладів України вшановують пам’ять Михайлової Любов Іванівни (1953-2021 рр.) – видатного українського науковця, економіста, доктора економічних наук (2004), професора (2005), Заслуженого працівника освіти України (2010).

Михайлова Любов Іванівна народилася 1 жовтня 1953 р. у селі Зелена Роща Лебединського району Сумської області в сім’ї колгоспників.

Після закінчення Доценківської восьмирічки вступила до Сумського технікуму цукрової промисловості. Здобувши фах техніка-технолога хлібопекарного виробництва, за розподілом працювала на заводах у м. Харкові, пройшовши усі щаблі професійного зростання: посади технолога, майстра, начальника зміни, інженера-технолога контрольно-вимірювальної лабораторії тресту хлібопекарної промисловості Харківської області.

Новий етап життєвого та творчого шляху
Л. І. Михайлової почався в 1996 р., у зв’язку з переїздом до м. Суми (з обранням чоловіка Михайлова М. Г. на посаду завідувача кафедри бухгалтерського обліку Сумського сільськогосподарського інституту) та роботою її на посаді доцента кафедри менеджменту в галузях АПК.

У 2002 р. Л. І. Михайловій було доручено очолити в Сумському НАУ новостворену кафедру менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

У 2004 р. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Формування та розвиток трудових ресурсів як складової капіталу АПК». Від цього бере початок формування наукової школи Михайлової Л. І.

Безперечно, важливим періодом у творчій роботі Л. І. Михайлової є діяльність на посаді проректора з наукової роботи СНАУ. За цей час під її керівництвом та при безпосередній участі розроблено “Концепцію кадрового забезпечення АПК Сумської області”(2005 р.); “Регіональна програма ДАР: Добробут через аграрний розвиток (2005 р.); “Програма розвитку агропромислового виробництва Сумської області на 2006-2011 рр.” (2006 р.); “Програма соціально-економічного розвитку сільських територій області на період до 2015 рр.” (2007 р.) та інші програмні документи. Саме в 2006 р. під орудою Л. І. Михайлової була започаткована діяльність Центру стратегічних досліджень в АПК Сумського НАУ.

Під керівництвом та консультуванням Л. І. Михайлової виконано і успішно захищені кандидатські та докторські дисертації. Серед її учнів –професори М.О. Лишенко, Н.В. Стоянець, П. М. Майданевич; доценти: С. Г. Турчіна, Л. О. Дашутіна, Т. В. Хворост, О. М. Замора, Н. В. Клецова, Н. В. Волченко, О. Ю. Юрченко, І. Є. Ярова, О. В. Киричок, О. В. Дяченко, О.П. Неженець, А. В. Ничик та ін.

Сьогодні ім’ям Л.І. Михайлової названа кафедра менеджменту СНАУ, де Любов Іванівна і працювала завідувачем кафедри до останнього часу.

Славне ім’я, діяльність та життєвий шлях професора Любов Іванівни Михайлової назавжди залишиться у пам’яті її колег і продовжувачів її плідних наукових і освітніх справ.

Джерело: Facebook кафедри

Новини

5 Грудня 2022

У Сумах вогнеборці врятували житловий будинок (відео)

Мінреінтеграції скоротило на Сумщині перелік громад, які входять до зони бойових дій

Сумчанин виграв чемпіонат України з плавання

4 Грудня 2022

У Ромнах проведуть в останню путь героя

На Сумщині посиляться нічні морози

Путивльська громада попрощалася із захисником України

Під санкції потрапив священик з Сумщини

3 Грудня 2022

Сумський борець виграв Кубок України

Футболістки з Сумщини виграли Кубок України

Держекоінспекція домоглася ліквідації звалища отрутохімікатів у м. Суми

Сумський студент перейшов у столичний баскетбольний клуб

2 Грудня 2022

Сумчанам будуть надавати грошову допомогу від Всесвітньої Продовольчої програми ООН

У Сумах вогнеборці ліквідували загоряння в підвалі багатоквартирного будинку (відео)

Всі новини ⇢