На Сумщині поліцейські повідомили підозру чоловіку, який побив знайомого
Головне Новини![На Сумщині поліцейські повідомили підозру чоловіку, який побив знайомого](https://sumy24.com/wp-content/uploads/2023/02/e60f638413afa1732daec0074ae20c27_s.jpg)
В одному із сіл Шосткинського району між товаришами виник конфлікт, внаслідок якого один з чоловіків спричинив іншому тілесні ушкодження. Наразі слідчі поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, зловмиснику вже повідомили про підозру у скоєнні злочину.
До поліції Глухова надійшло повідомлення від жительки с. Береза про те, що її 36-річного брата побив невідомий чоловік. Із тілесними ушкодженнями, його госпіталізовано до Глухівської міської лікарні.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. У ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівники сектору кримінальної поліції встановили особу зловмисника. Ним виявися 35-річний місцевий житель.
Слідчі, під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили чоловіку про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження. Слідство триває, повідомляє поліція Cумщини.